заказать цветы в Доброполье онлайн

Реєстрація при отриманні сім-карти: Рада розгляне резонансний законопроект

Переглядів: 601 0 14.03.2019 в 16:00:36 Новини України
Реєстрація при отриманні сім-карти: Рада розгляне резонансний законопроект

У четвер, 14 березня на пленарному засіданні народними депутатами буде розглянуто найбільш обговорюваний з пакету ІТ-законів законопроект №3549-1 про електронні комунікації. Він вже не вперше виноситься на повторне перше читання і викликає супротив у багатьох представників громадськості та парламенту.

За словами авторів законопроекту, його прийняття дасть змогу встановити засади діяльності у сфері електронних комунікацій, які відповідатимуть вимогам часу та євроінтеграційним процесам, з метою розвитку сфери електронних комунікацій в Україні та створить умови для вільного входу на ринок електронних комунікацій, усуваючи наявні на сьогодні бар’єри, і водночас забезпечить виконання суб’єктами господарювання, які прийняли рішення про діяльність на цьому ринку, законодавства у сфері електронних комунікацій.

Основними причинами нарікань є формування регулятора послуг Президентом, можливість регулювання тим регулятором роздрібних ринків (простіше кажучи, встановлення тарифів) і, звичайно, теза про обов'язкову реєстрацію при отриманні сім-карт. Та за словами одного з авторів проекту, народного депутата Олександра Данченка, прийняття такого закону Україні вже давно необхідне. «Закон про електронні комунікації є фундаментальним законом з точки зору ринку інформаційно-комунікаційних технологій. Він повинен систематизувати всю галузь один раз і фундаментально», — зауважив О. Данченко.


Джерело: https://sud.ua


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх