заказать цветы в Доброполье онлайн

Правоохоронці Добропілля розшукали юну мандрівницю

Переглядів: 1245 0 12.03.2020 в 11:30:51 Новини поліції
Правоохоронці Добропілля розшукали юну мандрівницю

11-річна дівчина пішла до школи та після занять не повернулась додому. Ввечері поліцейські розшукали дівчину в сусідньому населеному пункті та повернули матері. За неналежне виконання своїх батьківських обов’язків відносно жінки правоохоронці вже складали адмінпроткол.  

Вчора близько 14.40 до чергової частини Добропільського відділення поліції звернулась 30-річна місцева мешканка, яка повідомила, що вранці її донька пішла до навчального закладу, однак додому не повернулася. Жінка додала, що раніше дівчина вже неодноразово покидала домівку без попередження та згодом самостійно поверталась.

Отримавши орієнтування з детальним описом зовнішності та одягу зниклої дівчини, правоохоронці вирушили на її пошуки. Близько 20.00 до поліції зателефонував мешканець с. Аннівка, який повідомив, що по селу без нагляду дорослих гуляє неповнолітня дитина, як виявилось - це і була зникла дівчина.

Правоохоронці забрали юну мандрівницю і привезли її додому. Під час профілактичної бесіди неповнолітня розповіла, що через конфлікт із матір’ю вона не хотіла повертатись додому, тому поїхала до сусіднього села. Грошей у дівчини вистачило лише на білет в один бік, тому вона не змогла повернутись назад у Добропілля.

На цей раз окрім адміністративного протоколу відповідно до ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення» мати юної білянки отримала від правоохоронців попередження про тимчасове вилучення дитини з родини.


Джерело: Покровський відділ поліції Донецької області


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх