Поліцейські встановлюють зловмисників, які шахрайським шляхом заволоділи 12 тисячами гривень добропільчанки

Переглядів: 488 0 05.06.2020 в 09:30:24 Новини поліції
Поліцейські встановлюють зловмисників, які шахрайським шляхом заволоділи 12 тисячами гривень добропільчанки

Гроші зі своєї банківської картки жінка перерахувала на вказаний номер за вказівками «співробітника банку», намагаючись таким чином "перезавантажити" свою картку. Наразі правоохоронці розшукують правопорушників та вкотре закликають громадян не довіряти незнайомцям.

До поліції Добропілля звернулась 34-річна місцева мешканка, яка повідомила, що незнайомий чоловік шахрайським шляхом заволодів її грошима.

Встановлено, що потерпілій зателефонував чоловік, який назвався співробітником Національного банку України та поцікавився чи є в неї кредитна картка. Отримавши позитивну відповідь, незнайомець відразу почав розповідати, що треба негайно «обнулити» рахунок, аби надалі безпечно користуватись цією карткою. Для цього треба було піти до терміналу та переказати гроші на номери, які скаже «працівник банку». Довірлива жінка, не усвідомлюючи, що має справу з шахраєм, вирушила до найближчого терміналу та перерахувала 12 тисяч гривень. Зловмисник весь цей час тримав потерпілу на зв’язку, казав як треба діяти. Лише після того, як останні гроші були переведені, зв'язок обірвався. Жінка, перевіривши свою картку, виявила, що грошей немає та нікуди вони не зараховані. Потерпіла зрозуміла, що її ошукали, та звернулась до поліції.

Слідчими Добропільського відділення поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Поліцейські знову застерігають громадян від вчинення ними необдуманих кроків при спілкуванні з незнайомими людьми. Пам’ятайте, справжній банківський працівник ніколи не буде випитувати у вас конфіденційну інформацію про різні коди та рахунки. Якщо ваш співрозмовник у телефонному спілкуванні з вами раптом починає перейматися долею ваших грошей на ваших же банківських рахунках,  - знайте, ви говорите з шахраєм. Тож необхідно опанувати себе, відразу ж покласти трубку, якщо розмова відбувається телефоном, та повідомити поліцію.


Джерело: http://pokrovsk-police.dn.ua


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх