ПФУ г.Доброполья: вниманию ФЛП, отнесенных к первой группе плательщиков единого налога

Переглядів: 1172 0 10.07.2017 в 12:00:12 Пенсійний фонд України
ПФУ г.Доброполья: вниманию ФЛП, отнесенных к первой группе плательщиков единого налога

Добропільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області звертає увагу, що з 1 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплачувати єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску. У 2017 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб підприємців становить 704 грн. на місяць (3200*22%).

Отже, для фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, обов’язковою є сплата єдиного внеску у сумі не менше 352 грн. щомісяця.

У разі сплати єдиного внеску у сумі 352 грн. за місяць страховий буде зараховано пропорційно, а саме 0,5 місяця, що в подальшому вплине на визначення права на пенсію за віком та її розмір, соціальні виплати.

Для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу як повний місяць, необхідно сплатити за місяць єдиний внесок в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, тобто 704 грн. 

 

Добропільське об’єднане управління  Пенсійного фонду України Донецької області 


Джерело: http://shkvarki.org


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх