заказать цветы в Доброполье онлайн

Навчальні збори резервістів оперативного резерву першої черги

Переглядів: 624 0 22.10.2021 в 10:30:01 Суспільство
Навчальні збори резервістів оперативного резерву першої черги

Перший відділ Покровського районного ТЦК та СП проводить заходи з відбору резервістів оперативного резерву першої черги на навчальні збори.

На протязі зборів з резервістами проводитимуть заняття з індивідуальної та колективної підготовки. Що це означає? Вони будуть вивчати свої функціональні обов'язки, потім у складі відділень, взводів і рот набуватимуть практичних навичок, проходитимуть бойове злагодження підрозділів. Все це - не виїжджаючи з навчального центру. Перевага таких зборів у тому, що резервісти проходять навчання безпосередньо зі своїми підрозділами, куди вони приписані для поповнення некомплекту, під керівництвом своїх командирів. Збори проходитимуть протягом двох тижнів. За цей час хлопці повинні будуть закріпити рівень військових навичок, знань та умінь, підвищити свій рівень навченості, познайомитися з новими вимогами, колективом, командирами. Після закінчення зборових заходів вони зможуть повернутися до свого робочого місця, звичного життя, але з твердим переконанням, що держава розраховує на них у можливу скрутну годину. Хтось, можливо, забажає після цього підписати контракт зі Збройних Сил України і залишитися і своїй військовій частині.

На думку самих резервістів, такі збори - абсолютно необхідна практика. Вони допомагають підтримувати високу навченість та вмотивованість мобілізаційного резерву. Адже, захист держави- це обов'язок кожного чоловіка в Україні.

Пресслужба Покровського районного ТЦК та СП


Навчальні збори резервістів оперативного резерву першої черги


Навчальні збори резервістів оперативного резерву першої черги


Джерело: сайт міста Добропілля


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх