заказать цветы в Доброполье онлайн

Мешканцям Добропiлля нагадали про основні правила поведінки пiд час Новорічних свят

Переглядів: 327 0 27.12.2020 в 10:30:01 Новини охорони здоров'я
Мешканцям Добропiлля нагадали про основні правила поведінки пiд час Новорічних свят

Наближаються новорічні свята і кожен думає як їх краще провести. Одні планують поїхати кудись на відпочинок, інші святкувати в кафе і ресторанах або вдома великим сімейним колом. Багато людей хочуть відвідати релігійні служби.
Через COVID-19 новорічні свята в цьому році пройдуть не так, як зазвичай. Але це не означає, що ми не будимо їх святкувати. Якщо дотримуватися певних протиепідемічних правил і рекомендацій ВООЗ, то можливо мінімізувати ризик заразитися на COVID-19 під час майбутніх свят.
В цьому році потрібно обмежити поїздки і святкування великими компаніями. Новорічні свята святкуйте вдома.
З друзями краще зустрічатися на вулиці, при цьому обов’язково зберігайте дистанцію і надягайте маску. Вірус передається в основному крапельним шляхом, тому спілкування на вулиці, на свіжому повітрі не несе таких великих ризиків для зараження, як перебування у закритих приміщеннях, зокрема в магазинах, кафе, ресторанах, транспорті тобто у місцях великого скупчення людей.
Походи у гості один до одного, відвідування бабусь і дідусів не рекомендуються. Сподіваємося на відповідальність кожного із вас за свою родину, тому що якраз таке перебування один в одного в гостях більш ризиковане, ніж зустрічі на свіжому повітрі.
Люди, які планують відвідати релігійні служби запам’ятайте, що:
- релігійна служба повинна проходити за можливості на вулиці, або в приміщенні, яке добре провітрюється ;
- учасники святкових заходів повинні бути в масках і дотримуватися дистанції (1,5 м один від одного).
Маска, соціальна дистанція, миття рук з милом або застосування антисептика продовжують бути основними засобами профілактики коронавірусу. Не забувайте про ц е в новорічні свята.

Ці прості правила допоможуть зберегти вам здоров’я. Але рекомендації щодо запобігання поширенню COVID-19 ефективно працюватимуть лише тоді, коли їх будуть дотримуватися всі.


Джерело: Новодонецкое - любимый город


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх