Добропольские спасатели провели профилактическую работу среди предпринимателей города

Переглядів: 650 0 31.10.2018 в 13:00:29 Новини МНС
Добропольские спасатели провели профилактическую работу среди предпринимателей города

30 жовтня 2018 року фахівцями ДСНС м. Добропілля проведено профілактичну роботу серед підприємців міста щодо порядку реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

Рятувальники розповіли, що Кодексом цивільного захисту України передбачено подання декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.
Згідно Постанови кабінету міністрів № 440 від 5 червня 2013 року Декларація не подається:

у разі використання торговельних місць, кіосків та контейнерів, якщо їх розміщено на ринку відповідно до схеми, погодженої з органом державного пожежного нагляду;

орендарем об’єкта нерухомості (особою, яка використовує об’єкт нерухомості за цивільно-правовим договором, що не передбачає перехід права власності на такий об’єкт) за умови, що декларацію на об’єкт нерухомості зареєстровано його власником;

у разі використання об’єктів, що в установленому законодавством порядку приймаються в експлуатацію після завершення будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту.

Суб’єкт господарювання з високим ступенем прийнятного ризику разом з декларацією повинен надати позитивний висновок за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення, яка проводиться суб’єктом господарювання, який одержав відповідну ліцензію.

Декларація подається до Центру надання адміністративних послуг та реєструється ДСНС або її територіальним органом на безоплатній основі протягом 5 днів з дня її надходження.

Також представники Служби порятунку наголосили, що початок роботи новоутворених підприємств або початок використання суб'єктом господарювання об'єктів нерухомості без зареєстрованої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки, для яких подання такої декларації є обов'язковим,згідно статті 1752 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягне за собою накладення штрафу на громадян - суб'єктів підприємницької діяльності і посадових осіб - від сорока до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

19 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області


Добропольские спасатели провели профилактическую работу среди предпринимателей города


Добропольские спасатели провели профилактическую работу среди предпринимателей города


Джерело: сайт міста Добропілля


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх