Білозерські штангісти - призери чемпіонату України

Переглядів: 906 0 27.04.2021 в 10:30:35 Новини спорту

В місті Славутич Київської області відбулися національні змагання з важкої атлетики – чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 15 років і всеукраїнський турнір пам’яті героїв Чорнобиля.

Донецьку область представили 28 спортсменів, з яких 17 піднялися на п’єдестал пошани (5 – призери за окремими вправами) чемпіонату України. Здобуток нашої команди – 12 медалей у сумі двоборства: 3 золоті, 4 срібні та 5 бронзових. Серед них і двоє атлетів з Білозерського.

Вероніка Гончарова стала срібним призером: у ваговій категорії до 55 кг із результатом у сумі двоборства 130 кг.
Малу «бронзу» за поштовх у в/к +96 кг виборов Роман Кайгородцев.

У командному заліку юнаки Донеччини виявилися найсильнішими, значно випередивши важкоатлетів Луганської і Волинської областей, які посіли відповідно друге та третє місця. А команда дівчат Донецької області стала третьою, поступившись представницям вищеназваних регіонів.