Белицкие боксеры завоевали три золотых медали на турнире в Украинске

Переглядів: 1031 0 29.03.2019 в 13:30:48 Новини спорту

23 березня в Дитячо-юнацькій спортивній школі шахти «Україна» м.Українськ пройшла Відкрита першість міста Селидового з боксу, пам’яті заслужених тренерів України з боксу Валерія Комарова і Петра Олійника.

В змаганнях прийняли участь 100 спортсменів 8 команд з міст Українськ, Селидове, Покровськ, Гірник, Курахове, Білозерське, Білицьке, Мирноград, Новогродівка, Павлоград. На відкритті змагань спортсмени хвилиною мовчання вшанували пам’ять цих тренерів, які внесли свій вклад в розвиток боксу не тільки Донеччини, а й всієї України, підготувавши цілу плеяду спортсменів, які представляли нашу країну на Європейських і світових аренах.

Самою яскравою зіркою, яку підготував Петро Олійник, став срібний призер Олімпійських ігор 1980 року, заслужений майстер спорту Віктор Мірошниченко. Команду Білицького представили вихованці тренера  Донецької  обласної  ДЮСШ олімпійського резерву Павла Івахненка.

Троє з них стали чемпіонами змагань – Давид Малій, Максим Гаркушин та Сергій Євстафьєв. Його брат, Єгор, здобув «срібло» першості.