8, П'ятниця - 07:54:08
![]() Гральна індустрія в Україні формується та адаптується до нових викликів. За час повномасштабної війни ринок зазнав суттєвих збитків, та зумів вистояти й поступово відновлює втрачені позиції. Легальні оператори не пішли з країни. Попри складну економічну ситуацію вони працюють, вносять плату за ліцензії, намагаються виконувати свої фінансові зобов’язання, створюють нові робочі місця. Та молодий бізнес не здатний самостійно справитися з усіма проблемами, які виникли у зв’язку з війною. Для їх ефективного розв’язання потрібна державна підтримка, зміст якої можливо визначити тільки у процесі взаємодії влади та бізнесу. З цією метою члени Ukrainian Gambling Council запропонували створити майданчик для всебічного діалогу. Виклики, які постали перед організаторами азартних ігорЧерез війну, гемблінг-компанії, як і вся українська економіка, опинилися в складних умовах. Та бізнес не лише відновлює роботу, а й прагне розвиватися, демонструє соціальну відповідальність, матеріально допомагає армії та населенню. Найшвидшими темпами відновлюється онлайн-сектор. А наземні заклади знаходяться у вкрай складному становищі. Викликами, подолати які самостійно бізнес не в змозі, Антон Кучухідзе вважає такі:
Не сприяють роботі легальних операторів й скандали з видачею та скасуванням ліцензій. Зваживши всі обставини, гемблінг-компанії спільно з Ukrainian Gambling Council надіслали усім представникам влади, які формують та реалізують державну політику стосовно грального ринку, колективне звернення. У ньому бізнес пропонує створити платформу для діалогу, щоб оперативно розв’язувати проблеми, які перешкоджають функціонуванню сфери азартних розваг. Ключові тези зверненняЩоб зберегти та підтримати наземний сектор, вважають автори звернення, потрібно здійснити 4 практичні кроки:
Компанії сподіваються, що зможуть обговорити ці пропозиції найближчим часом та виробити прийнятну для обидвох сторін позицію. Джерело: сайт міста Добропілля Мітки:
|