Шановні мешканці Добропілля! 21.11.15, у місті пройде автопробіг Патріотів України за маршрутом Добропілля-Білозерське-Олександрівка.
Збір автомобілів буде на в'їзді в місто Добропілля (там де дорога на трубний завод). Відправлення колони в 12:00. На автопробігу вітається: різна символіка, атрибутика, прапори України.
Також, після автопробігу в 16:00 за адресою: вул. Фрунзе 18а (будівля кооператора) пройде Прес-конференція Цивiльного Корпусу "Азов" на честь відкриття осередка в місті Добропілля.
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати даний захід.
Будемо раді Вас бачити.
Цивільний корпус "Азов" | Добропілля