заказать цветы в Доброполье онлайн

У Добропiллi проводиться огляд-конкурс «Новорічна казка в місті»

Переглядів: 225 0 09.12.2020 в 09:30:19 Новини місцевої влади
У Добропiллi проводиться огляд-конкурс «Новорічна казка в місті»

З метою формування привабливого зовнішнього вигляду та підвищення естетичного рівня оформлення міста, створення святкової атмосфери для мешканців і гостей м. Добропілля в новорічні та різдвяні свята проводиться огляд-конкурс «Новорічна казка в місті».

В огляді-конкурсі можуть взяти участь юридичні особи і приватні підприємці, що здійснюють свою діяльність на території міста (далі - підприємства):
- підприємства торгівлі: магазини; торговельні павільйони;
- підприємства громадського харчування: кафе, їдальні, бари, ресторани;
- підприємства побутового обслуговування населення;
- інші підприємства міста.
Про намір взяти участь в огляді-конкурсі «Новорічна казка в місті» підприємства повідомляють шляхом подання заяви (додається) до відділу з питань організаційної роботи та внутрішньої політики міської ради на електронну адресу vp@mrd.gov.ua.
Огляд-конкурс проводиться в період з 08.12.2020 року по 19.12.2020 року. Підбиття підсумків огляду-конкурсу відбудеться з 28.12.2020 по 29.12.2020.
Критерії оцінки переможців є:
- Декоративно-художнє і світлове оздоблення вітрин, вхідних зон, а також наявність новорічної атрибутики (встановлення живих та штучних ялинок, оформлення гірляндами дерев, святкова ілюмінація) на прилеглій до підприємства території - до 10 балів.
- Декоративно-художнє і світлове оздоблення інтер'єрів підприємств (торгові зали, салони, робочі місця і т.д.) по новорічній тематиці - до 10 балів.
- Технічний стан і зовнішній вигляд підприємства, вивіски, оформлення вітрин, впорядкування прилеглих територій - до 5 балів.
- Комплексне святкове оформлення підприємства (складається з підсумовування балів інших номінацій).
Номінації переможців огляду-конкурсу: За краще світлове і декоративно-художнє оздоблення з новорічної тематики вітрин, вхідних зон, прилеглих територій.
За краще внутрішнє декоративно-художнє оздоблення підприємства (торговельні зали, салони, робочі місця та інше) з новорічної тематики.
За краще комплексне святкове оформлення підприємства.
У кожній номінації визначається один переможець.
Юридичні особи і приватні підприємці кожної групи учасників, що стали переможцями номінацій огляду-конкурсу, будуть нагороджені відзнаками міської ради.


Джерело: Добропільська міська рада


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Загрузка...
Наверх