У Палаці спорту Доропілля пройшла Відкрита Першість ДЮСШ з важкої атлетики: результати

Переглядів: 207 0 04.02.2020 в 11:30:49 Новини спорту
У Палаці спорту Доропілля пройшла Відкрита Першість ДЮСШ з важкої атлетики: результати

31 січня у Палаці спорту м. Добропілля відбулася Відкрита Першість ДЮСШ відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років, серед юнаків та дівчат до 17 років.

Змагання проводилися з метою виявлення найсильніших спортсменів серед юнаків та дівчат для відбору до складу збірної команди м. Добропілля для участі у чемпіонаті Донецької області з важкої атлетики.  

Участь прийняли 40 спортсменів з Великого Добропілля. Білозерське відділення представляють 33 важкоатлетів (тренери-викладачі  СДЮШОР Донецької області з важкої атлетики Володимир ЖОГА і В’ячеслав ЖУЛЬКОВ), та 7 спортсменів з Добропілля ( тренер - Ігор ІВАНОВ). 

За результатами змагань наші важкоатлети продемонстрували дуже хорошу підготовку та волю до перемоги.

Найкращими виявилися:

Шупіченко Єгор, вагова категорія 38 кг – 70 кг в сумі двоборства  (тренер - Ігор ІВАНОВ)

Ременний Данило, вагова категорія 61 кг – 132 кг в сумі двоборства   (тренер - Ігор ІВАНОВ)

Кісельов Ілля, вагова категорія 81 кг – 175 кг в сумі двоборства  (тренер - Ігор ІВАНОВ)

Тарадайко Денис, вагова категорія 55 кг – 102 кг в сумі двоборства  (тренер - Ігор ІВАНОВ)

Патика Артем, вагова категорія 49 г – 60 кг в сумі двоборства  (тренер - Ігор ІВАНОВ)

Савін Ростислав, вагова категорія 89 кг – 210 кг в сумі двоборства   (тренери Володимир ЖОГА, В’ячеслав ЖУЛЬКОВ)

Боровський Андрій, вагова категорія 73 кг – 185 кг в сумі двоборства  (тренери Володимир ЖОГА, В’ячеслав ЖУЛЬКОВ)

Березін Гліб, вагова категорія 67 кг – 195 кг в сумі двоборства  (тренери Володимир ЖОГА, В’ячеслав ЖУЛЬКОВ)

Гушиліна Альона, вагова категорія 55 кг – 116 кг в сумі двоборства  (тренери Володимир ЖОГА, В’ячеслав ЖУЛЬКОВ)

Гончарова Вероніка, вагова категорія 45 кг – 93 кг в сумі двоборства  (тренери Володимир ЖОГА, В’ячеслав ЖУЛЬКОВ)

Також серед дівчат переможцями стали: Шиляєва Олександра, Хребтова Альона, Бишкіна Дар’я, Бобкова Олеся, Глушкова Катерина.

Серед юнаків переможці: Колос Дмитро, Куряєв Дмитро, Потика Артем, Ведющенко Ярослав, Першке Євген, Аненко Артем, Малюк Михайло, Тарадайко Денис, Сідоров Валентин, Гейченко Іван, Голованов Владислав, Араш Владислав, Кайгородцев Роман.

Переможці були нагороджені медалями та грамотами. 

Тренерам і спортсменам бажаємо нових перемог на чемпіонаті області, який відбудеться 19-22 лютого.

 


Джерело: сайт міста Добропілля




avatar
Загрузка...
Наверх