В Доброполье открыли прачечную «Аквачистка»

Просмотров: 1570 0 08.03.2018 в 11:00:13 Новости предприятий
В Доброполье открыли прачечную «Аквачистка»

Для підприємців Донецької області 2017 рік ознаменувався розширенням поля можливостей — мова йде про програму «Український донецький куркуль», що проводилась за ініціативи очільника області Павла ЖЕБРІВСЬКОГО. 6 проектів добропільських підприємців перемогли у конкурсному відборі, на їх реалізацію було виділено 2272 тисячі гривень, половину з яких — з міського бюджету.

Сьогодні в Добропіллі урочисто в теплій атмосфері було відкрито пральню «Аквачистка». Вона знаходиться в будівлі гуртожитку та хостелу за адресою вул. Першотравнева, 59.

prach1

Нова послуга вже прийшлась містянам до душі — люди почали приносити свої речі ще до офіційного початку роботи. Наталія ГОМАН, яка разом з чоловіком взяла участь у конкурсі для підприємців, розповіла про ідею та історію створення пральні.

Нове обладнання дозволяє не тільки привести забруднені речі до ладу, але і реанімувати деякі з них.

prach2

prach3

prach4

Вартість послуг варіюється в залежності від типу речей та способу їх очищення. Так прання та прасування постільної білизни коштуватиме 30 гривень за кілограм, а за чистку довгого весняного пальта потрібно буде віддати 240 гривень.

prach5


Источник: http://mrd.gov.ua


Загрузка...


Новости по теме:


avatar
Загрузка...
Наверх