заказать цветы в Доброполье онлайн

В Добропіллі під контролем чисельність безпритульних тварин

Переглядів: 374 0 06.06.2020 в 11:30:48 Суспільство
В Добропіллі під контролем чисельність безпритульних тварин

Всім відомо, що велика кількість безпритульних тварин призводить до погіршення санітарно-епідеміологічного стану міста. Вони є носієм великої кількості захворювань, спільних для тварин і людей (сказ, лептоспіроз, паразитарні захворювання).

Ця проблема не тільки погіршує якість життя мешканців міста та його гостей, а й може призвести до загибелі тварин та жорстокого поводження з ними. Тож міською владою вживаються заходи для запобігання таких ситуацій.
В рамках Програми гуманного поводження з безпритульними тваринами в місті Добропілля було запрошено ветеринарний комплекс ГО «ЗооКонтроль», який сьогодні здійснив рейд з надання ветеринарних послуг з вакцинації від сказу та стерилізації безпритульних собак. В рамках акції було відловлено та простерилізовано 30 тварин. Також вони були прищеплені від сказу, прокліпсовані.

Як відомо, стерилізація – це найбільш гуманний метод попередження збільшення кількості безпритульних собак. Як результат, у тварини зникає інстинкт до розмноження, вона веде себе менш агресивно, не мітить територію, не втікає в пошуках партнера та не обороняється від потенційних нападників.

Маємо привід нагадати мешканцям міста про їхню відповідальність за домашніх тварин, а також про необхідність допомоги бездомним!


В Добропіллі під контролем чисельність безпритульних тварин


Джерело: https://mrd.gov.ua
avatar
Загрузка...
Наверх