заказать цветы в Доброполье онлайн

У МОН хочуть преміювати студентів: деталі

Переглядів: 158 0 25.12.2020 в 08:00:26 Освіта
У МОН хочуть преміювати студентів: деталі

У бюджеті на наступний рік закладений фонд академічних стипендій у розмірі 3,94 млрд грн.

Міністерство освіти і науки України (МОН) запропонувало Міністерству фінансів преміювати студентів і збільшити коло стипендіатів. Про це зазначив під час робочого візиту на Полтавщину Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет на зустрічі з представниками студентського самоврядування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», про що повідомляє пресслужба відомства.

Студенти порушили питання практичного застосування реформи стипендіального забезпечення здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, започаткованої у 2017 році.

«Нещодавно Міністерство запропонувало зміни щодо розширення можливостей стипендіального забезпечення, зокрема преміювання студентів, збільшення кола стипендіатів. І коли ми опрацюємо це питання з Мінфіном, вийдемо на конструктив щодо студентів та в найближчому майбутньому зміни запрацюють – студентство має бути задоволеним», – повідомив Сергій Шкарлет.

У МОН відзначили, що з 1 січня 2017 року заклади освіти, що фінансуються через МОН, були позбавлені права за рахунок стипендіального фонду надавати здобувачам фахової передвищої та вищої освіти матеріальну допомогу та заохочувати їх за успіхи в навчальній, науковій або громадській діяльностях. Рішення щодо надання такої допомоги (або заохочення) схвалював колегіальний орган – стипендіальна комісія з обов’язковим залученням студентського самоврядування та профспілок, і воно було свідченням автономії та самоврядування закладів освіти в розв'язанні фінансових питань. Також із 2017 року був змінений порядок призначення академічних стипендій, за яким кількість стипендіатів зменшилась майже вдвічі (з 75% до 40-45%). 

При цьому в бюджеті на наступний рік закладений фонд академічних стипендій у розмірі 3,94 млрд грн.


Джерело: https://sud.ua


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Загрузка...
Наверх