В Добропольском районе ищут исполнителя, который займется вывозом мусора

Просмотров: 521 0 04.01.2018 в 11:00:24 Новости района
В Добропольском районе ищут исполнителя, который займется вывозом мусора

1. Організатор конкурсу – Святогорівська селищна рада, місце знаходження - смт.Святогорівка, пров.Поштовий, 10, Добропільського району, Донецької області.

2. Підстава для проведення конкурсу: рішення сесії селищної ради від 22.12.2017 № VІІ/37-6 «Про організацію та проведення конкурсу із визначення виконавців послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Святогорівської селищної ради».


3. Місце і час проведення конкурсу: 85020, смт.Святогорівка, пров.Поштовий, 10, зал засідань. 29.01.2018 о 13.00.

Відповідальний за проведення конкурсу: Бєлянкін Віктор Геннадійович, селищний голова, тел.2-89-87.

4. Для участі у конкурсі учасники повинні подати заяву на участь у конкурсі за встановленою формою і отримати конкурсну документацію за вищевказаною адресою у відповідального за проведення конкурсу.
5. Виконавець послуг визначається для вивезення побутових відходів на території смт.Святогорівка. Кількість мешканців – 2863 чол., кількість будинків – 1433. Загальний обсяг перевезень орієнтовано становить 930 куб на місяць. Відстань від полігону з розміщення побутових відходів – 25 км. Кількість контейнерів для зберігання та збирання побутових відходів – 200.
5.1. Для визначення кваліфікації учасників конкурсу конкурсна пропозиція повинна містити наступні відомості:

- наявність матеріально-технічної бази (кількість, технічний стан, право використання спеціально обладнаних транспортних засобів);

- відомості про досвід роботи та надання послуг з вивезення побутових відходів;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації (освіта, досвід роботи на відповідній посаді);

- вартість надання послуг.

5.2. Для участі у конкурсі йог учасники подають оригінали або засвідчені у встановленому законодавством порядку копії документів:

- Статут;

- витяг з ЕДРПОУ;

- довідка про взяття на облік платника податків,

- довідки з банківської установи про наявність розрахункового рахунку;

- балансовий звіт суб’єкта господарювання за останній звітний період;

- довідки відповідних органів державної податкової служби і пенсійного фонду України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;

- копії технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки на проходження ними технічного огляду;

- довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних засобів (тип, вантажопідйомність, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать транспортні засоби);

- інші документи, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення побутових відходів.

6. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою у конверті, на якому зазначається повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу з надписом: «На конкурс з відбору виконавця послуг з вивезення побутових відходів» за адресою: Україна, Донецька обл., Добропільський р-н., смт.Святогорівка, пров.Поштовий, 10, 85020.
7. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій через 30 календарних днів з дати оголошення про проведення конкурсу.


Источник: Добропільська районна рада


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх