заказать цветы в Доброполье онлайн

Стало відомо, хто може штрафувати за порушення карантину

Переглядів: 178 0 13.09.2020 в 08:00:57 Новини України
Стало відомо, хто може штрафувати за порушення карантину

У МВС уточнили, хто може штрафувати за порушення карантину: це не тільки поліцейські і санітарні лікарі, але і місцеві органи влади.

Штрафувати за порушення карантину в Україні можуть не тільки поліцейські і санітарні лікарі, але і місцеві органи влади. За порушення карантину передбачені штрафи і тюремні ув'язнення. Про це  повідомляє «Дебет-Кредит».

Всі порушення карантину караються за статтею 325 Кримінального кодексу України. Якщо дії громадян призвели до поширення вірусу, винним загрожує від 17 тисяч гривень штрафу до трьох років в'язниці. У разі загибелі людей - від 5 до 8 років ув'язнення. Для посадових осіб штрафи становлять 34-170 тисяч гривень.

Як зазначив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, в країні не передбачена відповідальність за політичні заяви.

«Якщо особисто мер порушить правила карантину, то ми особисто мера будемо штрафувати. Але за політичні заяви у нас немає відповідальності. У них У всіх вибори, вони на цих виборах хочуть покрасуватися перед виборцями. Сподіваюся, що мерів, які не займаються захистом своїх громадян від коронавіруса, не будуть обирати», - сказав він.


Джерело: https://sud.ua
avatar
Загрузка...
Наверх