Загрузка...

Стало известно, сколько полицейских обслуживают жителей Добропольского района

Просмотров: 748 0 17.06.2016 в 06:00:36 Новости полиции
Стало известно, сколько полицейских обслуживают жителей Добропольского района

Сьогодні керівництво Покровського відділу поліції, начальник Добропільського відділення поліції і керівник Костянтинівській місцевої прокуратури взяли участь в черговій сесії Добропільської міської ради.

Однією з головних обговорюваних тем гостро постало питання щодо стану криміногенної ситуації в місті. Останнім часом на адресу правоохоронців надходило немало нарікань від громадян, які вважають, що в місті збільшилася кількість крадіжок з приватних будинків і квартир. Дана ситуація була вивчена, проаналізована і взята на контроль керівництвом Покровського відділу поліції. Кількість скоєних крадіжок з приватних домоволодінь і квартир за 5 місяців поточного року - 31 факт, це майже в два рази менше ніж за аналогічний період минулого року, причому більше половини з них розкрито, і матеріали кримінальних проваджень направлено до суду.

Це питання постійно перебуває на контролі начальника базового органу. А для поліпшення ситуації і підтримки стабільної оперативної обстановки в місті Добропілля та Добропільському районі правоохоронцями постійно проводяться необхідні заходи, спрямовані на попередження, припинення і розкриття злочинів силами співробітників місцевої поліції та Покровського відділу поліції. Крім того Добропільський поліцейські щодня цілодобово несуть службу в слідчо-оперативній групі, групах швидкого реагування, а також патрулюють вулиці міста і району. Через реформування поліції кількість співробітників значно скоротилася, а територія обслуговування залишилася колишньою. На сьогоднішній день 127 правоохоронців, з яких 47 жінок, обслуговують територію міста Добропілля і району, де проживає 88 тисяч громадян. А якщо говорити про оперативних співробітників, то їх всього 25, 7 з яких представниці слабкої статі.

«Забезпечення безпеки громадян та правопорядку в місті - це першочергові завдання співробітників поліції. Ми докладаємо максимум зусиль для того щоб оперативно реагувати на всі звернення громадян, своєчасно надавати допомогу, розкривати скоєні правопорушення. І для нас не має значення, хто є потерпілим: будь-який керівник або звичайний робочий, ми не виділяємо злочин за ступенем важливості, всі вони однакові і розслідуються рівномірно. Але, для того щоб забезпечити правопорядок в місті, громадськість не повинна залишатися осторонь, а повинна активно допомагати поліції. А ми часто стикаємося з байдужістю людей до чужих проблем. Тому, хочеться, щоб громадяни були пильними і небайдужими, і помітивши підозрілу людину біля будинку чи під'їзду, не проходили мимо, а відразу ж повідомляли в поліцію. Правоохоронці ж в свою чергу зможуть оперативно відреагувати», - підсумував начальник Добропільського відділення поліції Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Валерій Михайленко.

Так, для підтримки стабільної обстановки і розкриття кримінальних правопорушень в місті Добропілля, правоохоронцями запланований ряд відпрацювань.


Источник: http://krasnoarmiysk-police.dn.ua

avatar
Наверх