Добропiльськi футболисти впевнено вiдкрили сезон на рiдному стадiонi + ФОТО

Переглядів: 942 0 17.07.2020 в 09:30:06 Новини спорту

Після великої перерви через карантин до Добропілля повернувся великий футбол. Минулої неділі на стадіоні «Авангард» відбувся матч другого туру чемпіонату Донецької області між добропільською «Спартою» та «Колосом» з Олександрівки.

На спортивному полі зійшлись два сильних суперники, та вже з перших секунд зустрічі гравці «Спарти» заволоділи ініціативою. Не обійшлося під час матчу без частих падінь, травм та жовтих карток, і це додавало емоцій вболівальникам.

Перший тайм закінчився з рахунком 3:1 на користь добропільчан. В другій половині матчу футболісти «Спарти» під керівництвом тренера Олександра Ричака забили ще два голи і здобули перемогу з рахунком 5:1.

У першому турі в гостях наші футболісти поступилися потужному «Прометею» з Великої Новосілки - 1:2.