Курсанты ДЮИ рассказали Добропольским старшеклассникам об особенностях обучения в учебных заведениях МВД

Просмотров: 271 0 08.02.2018 в 12:00:20 Новости полиции
Курсанты ДЮИ рассказали Добропольским старшеклассникам об особенностях обучения в учебных заведениях МВД

Переваги отримання вищої юридичної освіти та професії правоохоронця, а також особливості поліцейської служби - це головні питання, які під час зустрічі обговорили гості у погонах із хлопцями та дівчатами, які цього року закінчать школу і постануть перед вибором - яку професію для себе вибрати.

Вже сьогодні випускникам потрібно вирішувати свій майбутній шлях та обрати цікаву професію, яка забезпечить в майбутньому особистий і професійний розвиток, кар'єрне зростання.

Так, вчора у стінах Добропільського відділення поліції зібралися старшокласники місцевих навчальних закладів для того, що б почути від курсантів ДЮІ цікаву розповідь про особливості навчання у їхньому виші та про переваги професії поліцейського.

На початку зустрічі інспектор кадрового забезпечення Добропільського відділення поліції Ірина Пазуренко розповіла присутнім про особливості отримання вищої юридичної освіти в навчальних закладах системи МВС, зауваживши, що по закінченню навчального закладу гарантується працевлаштування, а особливістю навчання є інтелектуальний та фізичний розвиток курсантів. Також правоохоронець озвучила учням деякі вимоги, що висуваються до абітурієнтів при вступі у вищий навчальний заклад.

Самі ж курсанти ДЮІ розказали присутнім про власний досвід підготовки до вступу до вишу, а також поділилися із учнями своїми враженнями про табірний збір, перші місяці навчання та яскраві моменти із свого курсантського життя.

Старшокласники із захопленням слухали гостей у погонах та задавали їм чимало питань. В кінці зустрічі, деякі хлопці виказали бажання стати курсантами ДЮІ, щоб в майбутньому захищати мешканців свого рідного міста.


Источник: Покровський відділ поліції Донецької області


Загрузка...


Новости по теме:


avatar
Загрузка...
Наверх