У Новодонецькому розiграли кубок з міні-футболу серед тренерів Добропілля + ФОТО

Переглядів: 725 0 02.12.2020 в 08:30:12 Новини спорту

27 листопада вперше у Великому Добропіллі відбувся Кубок відділу у справах сім’ї, молоді та спорту з міні-футболу 5х5 серед тренерів ДЮСШ та Спорткомплексу м. Добропілля на футбольному майданчику зі штучним покриттям смт.Новодонецьке.

У змаганнях взяли участь тренери-викладачі ДЮСШ та інструктори з фізкультури Спорткомплексу м. Добропілля. Гра була насиченою емоціями та спортивним азартом. Рахунок першого тайму відкрив гравець СК Рафаель СЕЙРАНОВ, а незабаром гравець цієї ж команди Андрій ЛУГОВИЙ влучив другого м’яча у ворота суперника. Наприкінці тайму гравець команди ДЮСШ Юрій ВАСИЛЬЄВ вдало влучив гола, і перший тайм закінчився з рахунком 2:1 на користь СК.

Матч став більш запеклішим у другому таймі, коли Юрій ВАСИЛЬЄВ зрівняв рахунок. Боротьба загострилась коли рахунок перейшов на користь ДЮСШ 3:2, гол забив Олександр МИХАЛКО. Наступним голом відзначився гравець команди СК Микола СТАДНІЧУК, зрівнявши рахунок 3:3.

Кульмінацією став переможний гол Рафаеля СЕЙРАНОВА, гравця команди СК, і гра закінчилась з рахунком 4:3 та дивовижним феєрверком.

Гарну гру продемонстрували воротарі обох команд: СК – Олександр РИЧАК, ДЮСШ – Аліна СОЛОГУБ.

Матч проходив в дуже завзятій боротьбі, атаки були стрімкими та небезпечними в обидві ворота. Можна відмітити те, що тренери не футбольних секцій продемонстрували гарний рівень гри, що підтверджує - наші тренери справжні професіонали своєї справи.

Володарем Кубку стала команда Спорткомплексу м. Добропілля, призери змагань нагороджені медалями.

В подальшому цей Кубок стане традиційним.

Джерело: сайт міста Добропілля