заказать цветы в Доброполье онлайн

Історію міста створюють люди: Олена Олександрівна Молодняк

Переглядів: 588 0 24.08.2020 в 09:30:22 Суспільство
Історію міста створюють люди: Олена Олександрівна Молодняк

Олена Олександрівна Молодняк, учитель хімії НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей

Працювати на вчительську ниву не приходять випадкові або слабкі духом люди. Цю стежку обирають справжні знавці своєї справи.  І саме такий педагог працює в НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцеї, для якої професія вчителя – це життя, це – пізнання, це – спілкування, це – радість, це – відкриття.

Учитель хімії Молодняк Олени Олександрівни віддала професії вчителя 38  років. Вибір професії педагога був свідомим, тому вона ніколи не шкодувала про нього. Наполеглива праця, тисячі перевірених зошитів, сотні безсонних ночей, життєві успіхи вихованців – це те, чим насичене життя Олени Олександрівни.  Вона не боїться змінюватися, учитися разом із дітьми, цікавитися тим, що відбувається навколо - і тому учні знаходять у ній кращого друга та наставника, звернувшись до якого, можуть розраховувати на те, що вона їх вислухає, зрозуміє та надасть цінну пораду.

Зазвичай вихованці Олени Олександрівни обирають хімічний профіль навчання, бо учитель ґрунтовно працює над  темою «Створення умов для підтримки та розвитку обдарованих дітей у процесі профільного навчання хімії», поповнює банк проектів з хімії, створює кейси з матеріалами підготовки до ЗНО,  укладає збірник практичних робіт для класів із поглибленим вивченням хімії. Вона «горить цією справою», саме тому кожного року серед переможців Всеукраїнських олімпіад І-ІV рівнів,  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, творчих інтернет-конкурсів є її учні.

Своїм досвідом роботи, своїми здобутками у навчально-виховному процесі, методами навчання Молодняк О.О. щедро ділиться зі своїми колегами, вивчає й утілює в життя досягнення інших творчих педагогів, плідно співпрацює з Дніпропетровським національним університетом ім.Олеся Гончара.

В Олени Олександрівни багато ролей, із якими вона чудово справляється: учитель, жінка, дружина, мама, бабуся, - бо володіє такими якостями як терпіння, інтелігентність, уважність, мобільність, ерудованість має почуття стилю, смаку, її відмінною рисою є нестримне бажання постійно саморозвиватися, самовдосконалюватись, розширювати власний кругозір.


Джерело: https://mrd.gov.ua
avatar
Загрузка...
Наверх