Добропольские аграрии уже готовят зерносклады для приема урожая

Просмотров: 407 0 01.07.2017 в 10:00:22 Новости района
Добропольские аграрии уже готовят зерносклады для приема урожая

27 червня в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання колегії, у якому взяли участь голова районної ради Тамара Бєлянкіна, начальники управлінь, відділів і служб районної державної адміністрації, керівники територіальних органів та інших центральних органів виконавчої влади в районі, керівники підприємств, установ, організацій району, сільські голови. Засідання провів голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов.

На засіданні колегії розглянуто 2 питання.

Одним з найважливіших завдань органів виконавчої влади в районі є забезпечення виконання показників Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік.

Про забезпечення виконання показників Програми економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2017 рік в сільськогосподарській галузі та стан підготовки сільськогосподарських підприємств району до збирання ранніх зернових культур доповіла начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ольга Андрійченко.

Як зазначила Ольга Павлівна, у 2017 році площа озимих культур складає 18417 га, зернових культур посіяно на площі 6706 га. В цілому по району площа зернових культур становить 24921 га, або 51 % до площі ріллі.

Ранні зернові культури будуть зібрані з площі 22902 га. На сьогоднішній день підприємства забезпечені паливно-мастильними матеріалами на 63 %.

Члени колегії, заслухавши інформацію, звернули увагу на необхідності прискорення роботи щодо підготовки зерноскладів для приймання врожаю та укладення договорів з хлібоприймальними підприємствами.

Про стан захисту прав та законних інтересів дітей у Добропільському районі проінформувала Бібля Вікторія Володимирівна, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.


Источник: Добропільська районна рада


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх