Добропільських жінок запрошують на мейкатон до Запоріжжя

Переглядів: 261 0 08.10.2019 в 11:30:22 Новини місцевої влади
Добропільських жінок запрошують на мейкатон до Запоріжжя

Запорізький благодійний фонд «Єдність за майбутнє», Гараж 48 та Естонська Рада у справах біженців запрошує жінок взяти участь в Мейкатоні «Розширення прав та можливостей жінок» у Запоріжжі з 11 по 17 листопада 2019 року.

Make-Athon – це захід, де учасники навчаються новим навичкам, формують команди та розробляють нові ідеї бізнесу під керівництвом досвідчених менторів. На мейкатоні збираються разом представники, які володіють трьома різними вміннями – творці (майстри, кравці, в’язальниці, швачки), дизайнери (як ІТ – прототипів, так і звичайних речей) та натхненники (учасники, які мають гарну ідею, проте не мають практичних навиків для її втілення, натхненники бізнесу).

Перші 4 дні будуть присвячені ознайомленню з різноманітними інструментами та машинами, а також навчаться, як презентувати свої ідеї. Після цього кожна команда розробить прототип протягом 3-х діб за допомогою менторів. Додатково учасники пройдуть семінар з дизайну, отримають навички ,як створити власний веб-сайт та навчаться веденню бізнесу, зокрема, основи бухгалтерії та створення бізнес-плану.

Команди переможців, які будуть відбірані жюрі, будуть нагороджені грантом на створення бізнесу в сумі від 50 тис. грн до 120 000 грн.

Участь у заході безкоштовна. Поселення та транспортні витрати будуть забезпечені для відібраних учасників. Протягом 7-денного заходу жінки, які мають дітей дошкільного віку, будуть мати змогу на час занять залишати  їх  з сертифікованим вихователем.  

Більше інформації на сайті www.garage48.org.

та сайті Запорізького благодійного фонду «Єдність» за майбутнє»

Останній день подачі заявки – 10 жовтня 2019 року.

Посилання на заявку: https://garage48.typeform.com/to/mAsSUw

Контактна особа: Лідія Ємельянова
Телефон: 063-575-64-34
e-mail: zm.ednist2019@gmail.com


Джерело: Добропільська міська рада
avatar
Загрузка...
Наверх