заказать цветы в Доброполье онлайн

Добропільська школа №19 отримає нове обладнання для харчоблоку

Переглядів: 249 0 23.05.2020 в 09:30:56 Новини району
Добропільська школа №19 отримає нове обладнання для харчоблоку

Не дивлячись на відсутність дітей, які навчаються дистанційно, в школах міста вирує життя. Виконуються поточні ремонти, покращується матеріально-технічна база, а особлива увага приділяється їдальням і харчоблокам. Адже харчування дітей – це один з головних факторів збереження та зміцнення їх здоров’я.

У березні 2020 року відділ освіти Добропільської міської ради підготував пропозиції до департаменту освіти та науки Донецької обласної державної адміністрації щодо співфінансування та придбання сучасного обладнання для харчоблоку ЗОШ № 19. Пропозиції було погоджено, і вчора, під час чергової 71 сесії, депутати Добропільської міської ради одностайно підтримали рішення про виділення на ці цілі 259 тисяч гривень. Кошти субвенції склали 604 тисячі гривень, загальна сума виділених коштів становить 863 тисячі гривень.

Отже незабаром для школи буде придбано сучасне, потужне та енергоефективне обладнання. Це дозволить не тільки покращити санітарно-гігієнічний стан харчоблоку, а й надихне його працівників на пошук нових форм обслуговування дітей та збільшить обхват учнів гарячим харчуванням у школі!


Джерело: https://www.facebook.com
avatar
Загрузка...
Наверх