заказать цветы в Доброполье онлайн

Діти зі всієї області знаходять притулок у Добропіллі + ФОТО

Переглядів: 453 0 30.05.2020 в 09:30:55 Суспільство
Діти зі всієї області знаходять притулок у Добропіллі + ФОТО

Добре дитині, коли вона в родині. Але бувають випадки, коли це право порушується. І тоді підключаються всі служби міста, аби полегшити життя дітям із проблемних сімей. Адже саме в таких родинах найчастіше виникає загроза соціального сирітства, як кажуть - «сирота при живих батьках».

Часто такі ситуації не обходяться без допомоги Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Добропільської міської ради. Це не просто притулок. Це тимчасовий дім для малечі та підлітків, які опинилися у скрутному становищі.

Сюди потрапляють діти з міст Добропілля, Покровськ, Мирноград, Селідове, Маріуполь, Костянтинівка, Дружківка, Добропільського, Покровського, Бахмутського, Олександрівського та Слов’янського районів.

У кожної дитини своя доля, але для кожної тут створюються однаково комфортні умови. І хоча працівники центру, звісно, не можуть в повній мірі замінити батьків, кожна дитина відчуває атмосферу тепла та затишку. Про кожного піклуються, допомагають, навчають творити, мріяти, дружити, радіти, любити і співчувати.

Колектив закладу завжди отримує підтримку з боку міської влади та мешканців Добропілля.

Так, за останні декілька років за рахунок коштів міського бюджету було придбано нове обладнання для харчоблоку та пральні, здійснена повна заміна електромережі, покращено інтер’єр. Але що найбільше оцінили вихованці центру, так це нові спортивні комплекси, тенісні столи, гойдалки, оновлений ігровий та спортивний інвентар.

Та жодні комфортні умови не замінять батьківської турботи та любові. Тож бажаємо кожній дитині віднайти щастя в родині.


Діти зі всієї області знаходять притулок у Добропіллі + ФОТО


Діти зі всієї області знаходять притулок у Добропіллі + ФОТО


Джерело: https://mrd.gov.ua

Мітки: дети, приют
avatar
Загрузка...
Наверх