[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Мазепа  
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Флудилко) » Прикорм для дитини
Прикорм для дитини
nemruzaДата: Неділя, 20.03.2022, 10:45:57 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 72
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Молоды матусі, що використовуєте для прикорму дитині? Готуєте його самі чи купуєте якісь готові каші, пюре? Які саме? Нам вже 8 місяців буде і треба щось поживніше вводити -порадьте що можна.
 
karinokДата: Неділя, 20.03.2022, 10:52:33 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 47
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
А дитина на якому вигодовувані-материнське молоко чи змішане? І що вже давали з 6 місяців і як дитина переносить прикорм? Бо це також важливо.
 
ludposkaДата: Неділя, 20.03.2022, 11:08:14 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 67
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Ви б до педіатра сходили спочатку і вона б вам щось порадила . Бо вона знає більше про вашу дитину ніж ми.  Просто можна писати , що ми давали, але це може не підходити вашій дитині чи не подобатися їй) Моя мала дуже любила гарбуз) Морозила їй і мала потім для пюре.
 
VetalinkaДата: Неділя, 20.03.2022, 11:12:54 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 26
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Quote ludposka ()
Ви б до педіатра сходили спочатку і вона б вам щось порадила . Бо вона знає більше про вашу дитину ніж ми.  Просто можна писати , що ми давали, але це може не підходити вашій дитині чи не подобатися їй) Моя мала дуже любила гарбуз) Морозила їй і мала потім для пюре.
І моїй малечі подобається гарбуз. Спочатку купувала на базарі, а коли вже не могла знайти, то мені порадили спробуват крем супи на козячому молоці https://mamako.ua/catalog/krem_supy_na_kozem_molochke/ Це смачно і моя доця їсть з задоволенням. Та й козяче молоко дуже корисне для дитини. І головне швидко готується -інколи з прогуляник прийшли і за кілька хвилин вже є що їсти.
 
nastadegtareva97Дата: Неділя, 20.03.2022, 17:32:30 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
я фрутоняня беру
 
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Флудилко) » Прикорм для дитини
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: