[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Мазепа  
Форум » Жизнь района » Дети Доброполья и района » Покращення знать з математики
Покращення знать з математики
ludposkaДата: Четвер, 29.07.2021, 08:12:05 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 67
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Син погано знає математику, а нам через рік здавати ЗНО. Треба вибрати спосіб покращення знань. Чи можливо це зробити за два роки? І як краще -наймати репетитора чи шукати якісь курси?
 
nemruzaДата: Четвер, 29.07.2021, 08:22:56 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 72
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
За два роки і самому можна досить ефективно підготуватись до ЗНО -було би бажання. Але це вже залежить від дитини. Деяким дітям треба постійний контроль)
 
tarinkovaДата: Четвер, 29.07.2021, 08:28:51 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 26
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
А ви дитину спитайте як він хоче займатись. Думаю, что це і буде мати вирішальне значення для вибору способу підготовки.
 
nkorolyukДата: Четвер, 29.07.2021, 08:37:02 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 57
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Це дуже правильне рішення почати підготовку зазделегідь. Тоді не буде великого навантаження і дитина встигне все пройти і повторити. Якщо маєте хорошого вчителя, то можете до нього звернутись, але зазвичай у таких вже все розписано наперед. Тому можна також займатись дистанційно  https://naurok.ua/course/zno/matematyka Такий спосіб не менш ефективний і дає непогані знання.

Повідомлення відредагував nkorolyuk - Четвер, 29.07.2021, 08:38:04
 
zimanskijdanfrДата: Вівторок, 23.05.2023, 15:54:49 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Можна спробувати через додаток AR_Book,уроки там у вигляді доповненої реальності,думаю це буде цікаво дитині
 
leonardomaxy1Дата: Четвер, 04.01.2024, 08:36:42 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Привіт привіт. Насправді, це актуальне питання абсолютно для всіх батьків. Всім дякую за поради. Щоправда, більшою популярністю користується тема виховання. Хто погодиться? Особисто я майже кожен день відвідую даний ресурс https://vykhovannia.com.ua/ По-перше, тут я знаходжу цінні поради, статті та ресурси, які реально допомагають мені створити сприятливе середовище для розвитку моєї дитини. По-друге, ці спеціалісти досліджують різні аспекти виховання, від навчання моральним цінностям до розвитку креативності та навичок спілкування. Це дає максимум користі під час виховання.
 
Форум » Жизнь района » Дети Доброполья и района » Покращення знать з математики
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: