[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Мазепа  
Форум » Жизнь района » Дети Доброполья и района » Підгузки
Підгузки
nemruzaДата: Четвер, 15.04.2021, 11:32:36 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 72
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Як правильно вибирати підгузки для дитини щоб у неї не було попрілостей? Дивитись на відомі ТМ чи методом проб і помилок? Які порадите брати? А то щось не виходить на хороші попасти.
 
nkorolyukДата: Четвер, 15.04.2021, 11:41:38 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 57
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Нам повезло - взяли Хаггисы и ими и закончили период подгузиков. Но я и закаляла ребенка-частенько оставляла его голеньким.
 
ludposkaДата: Четвер, 15.04.2021, 11:46:40 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 67
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Так сейчас же можно покупать поштучно подгузники -возьмите всех видов по пару штук и смотрите какие подойдут. Ну и чаще нужно менять -от этого тоже будут проблемы если долго мокрый лежит.
 
lana-svetinaДата: Четвер, 15.04.2021, 12:01:06 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Не обов'язково щось найдорожче купувати. Так, є хороші японські памперси, але вони дорогущі. А інші марки не гірші якістю. Наприклад, можете взяти підгузники Бамбік https://ipopokids.ua/category/pidhuznyky/bambik це наш український виробник, але якість на висоті. Ми їх вже випробували і задоволені всіма параметрами.
 
TamaraДата: П'ятниця, 14.05.2021, 11:03:01 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 76
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Ми з нашим лікарем радились. У мене дитина алергік і дуже складно навіть одяг підібрати, тому ми радились зі спеціалістом https://syirbu.onclinic.ua/ та сдавали аналізи. Мені сподобався підхід до дитини і можу рекомендувати звернутися до неї, у неї вже є досвід в цьому і навіть свій особистий підхід.
 
Форум » Жизнь района » Дети Доброполья и района » Підгузки
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: