[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Мазепа  
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Флудилко) » Математика
Математика
fulorayaДата: Неділя, 06.09.2020, 10:27:32 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Мій син вчиться в третьому класі, і він завжди погано тягнув з математики, і зараз, під час карантину взагалі по цій дисципліні здав. Хто дасть раду, як мені краще вчинити, щоб підтягнути його з математики, найняти приватного репетитора або звернутися в який-небудь навчальний центр? І ще, на всяк випадок, є де-небудь ГДЗ з математики 3 клас Гісь Філяк?
 
gerarminaДата: Неділя, 06.09.2020, 10:30:40 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Чесно кажучи, відповідь на ваше запитання безпосередньо від того, наскільки серйозні у вашого сина прогалини в знаннях з математики. Якщо дійсно серйозні - звертайтеся до репетитора.
 
woommiДата: Неділя, 06.09.2020, 10:39:03 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Ви можете подивитися ГДЗ з математики 3 клас Гісь Філяк, наприклад, тут https://onegdz.com/3-klas....ma.html  . І конкетно з вашого питання. У навчальних центрах працюють кваліфіковані викладачі, і в їхньому досвіді та вмінні піднести необхідну інформацію сумніватися не доводиться. І я раджу звернутися саме в такий навчальний заклад звернутися з питання підготовки вашого сина з математики.
 
totofuiДата: Неділя, 06.09.2020, 10:45:41 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Мої діти до репетитора ходять, щоб поліпшити свої знання з математики. І мені такий тип тренувань подобається більше, ніж груповий тренінг у якомусь навчальному центрі.
 
ira19840Дата: Четвер, 10.09.2020, 12:21:19 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 60
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Можно и репетитора, почему бы и нет.
 
Grinii0113Дата: Субота, 30.10.2021, 10:13:08 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Цитата fuloraya ()
І ще, на всяк випадок, є де-небудь ГДЗ з математики 3 клас Гісь Філяк?
По ГДЗ, спросите у Людмилы Фирмаль https://lfirmal.com которая выполняет работы по математике любой сложности. Так же, вы можете договорится с Людмилой по поводу помощи в решении домашних заданий с подробным объяснением о том, что и как решается в конкретной задаче или примере. Вы таим образом, подтянете знания вашего сына по математике. Мои детки занимались с Людмилой через день. Примерено на 10-ом блоке задачек, они догнали учеников.    
 
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Флудилко) » Математика
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: