[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Мазепа  
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Ремонт, домашнее хозяйство » Вибір мийки на кухню
Вибір мийки на кухню
karinokДата: Неділя, 24.03.2024, 19:52:54 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 47
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Порадьте яку мийку на кухню купити -з якого матеріалу краще брати? Краще з одним великим відділенням чи двома? У кого які мийки? Чи ви задоволені своїм вибором?
 
VetalinkaДата: Неділя, 24.03.2024, 19:59:45 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 26
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
А відповіді будуть дуже різні. У кожної господині своє бачення , яка має бути мийка) Комусь глибока подобається, комусь потрібно дві раковини. Все залежить від того, як часто ви готуєте , чи є ще посудомийка.
 
ludposkaДата: Неділя, 24.03.2024, 20:03:47 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 67
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Багато хто купує дорогі красиві мийки. А потім плачеться, що непрактично- то мийка колір від продуктів вбирає, то кип"ятка боїться, а є такі, які ще й розбиваються, коли щось важке падає. Тому потрібно читати відгуки про мийки з різних матеріалів і тоді робити свій вибір.
 
zinavДата: Неділя, 24.03.2024, 20:13:17 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
В мене проста сталева мийка. Недешева, але вибирала довго її. Теж читала відгуки про різні мийки. І те, що колись хотіла відкинула. Бо хоч в мене є і посудомийка, але я досить часто мию посуд і руками. Тому хороша мийка для мене була важлива. Брала глибоку і велику. І подвійну -для мене це зручність.  Ось інтернет-магазин Water mix , де є гарні мийки https://water-mix.com.ua/ Ціни і матеріали є різні, виробники теж різні представлені.
 
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Ремонт, домашнее хозяйство » Вибір мийки на кухню
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: