[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Мазепа  
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Ремонт, домашнее хозяйство » Купити пилосос у Львовы
Купити пилосос у Львовы
sofinoДата: П'ятниця, 18.11.2022, 05:23:19 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 45
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Хочу батькам купити на подарунок новий пилосос, а то їх старий перестав працювати. Так ось, які зараз нормальні пилососи з бюджетних варіантів? Запропонуйте моделі, або хоча б виробників, на яких варто звернути увагу, і де у Львові їх продають?
 
tifoxДата: П'ятниця, 18.11.2022, 05:24:06 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 178
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
При виборі пилососа слід звернути увагу на тип пилозбірника. Є пилососи з пилозбірниками мішками, фільтрами для води, фільтрами тонкого очищення, а також з фільтрацією циклонного типу.
 
kedavДата: П'ятниця, 18.11.2022, 05:24:46 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 165
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Кращі з пилососів безсумнівно Candy Caf1014 019, ENDEVER VC-240, Samsung SC5251, LG VK76A06NDRP, Samsung SC4140, Candy CAFB2100 019, Samsung SC5241 в Інтернеті познайомтеся з ними ближче.
 
КаргачДата: П'ятниця, 18.11.2022, 05:25:26 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Я звичайно ж не знаю віку ваших батьків, але думаю купувати їм важкий і величезний за габаритами пилосос вже точно не потрібно.
Є зараз звичайні ручні пилососи у Львові https://allo.ua/ua/l-viv/products/pylesosy/ ось в цьому магазині. Вони і за ціною недорогі, і забиратися з їх допомогою добре, рука взагалі не втомлюється.
Можете в принципі подивитися варіанти, може і підберете що то. Доставках у них протягом пари днів, тому якщо що, не переживайте з цього приводу, швидко доставлять.
 
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Ремонт, домашнее хозяйство » Купити пилосос у Львовы
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: