[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Мазепа  
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Ремонт, домашнее хозяйство » Будівництво теплиці своїми руками - потрібні поради
Будівництво теплиці своїми руками - потрібні поради
OksiKДата: П'ятниця, 23.04.2021, 09:43:24 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 14
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Є мрія - плануюбудівництво теплиці своїми руками на дачі. Знайомий має теплицю розміром 4 х 12 м.
Вирощує там помідори. Натішитися не може, постійно при моменті нагадує, що його помідори екологічно чисті, так як він жодного разу за сезон не обробляє рослини в теплиці хімією.Так він мене і заразивцією ідеєю.

Почати будівництво теплиці своїми руками з чоловіком планували минулої осені. Але з об'єктивних факторів (криза, локдаун) все довелося відкласти. Тимчасово все заморозили, але продовжуємо збирати інформацію про те, як все правильно і краще зробити! Приймаються всі поради і пропозиції !!!


Повідомлення відредагував OksiK - П'ятниця, 23.04.2021, 09:44:16
 
Al1974Дата: П'ятниця, 23.04.2021, 09:48:24 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 10
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: :-(
Ось, багато інформації і корисних порад, як провести будівництво теплиці своїми руками є тут, читайте. Як на мене, то теплицю варто тримати тільки для себе, комерційно це нерентабельно. Колись ми постачали полікарбонат на теплиці, контейнер полікарбонату довжиною 12 м. І під цю тему поспілкувалися з тепличниками. То вони сказали, що помідори з огірками в Україні вирощувати нерентабельно, в Туреччині це на порядок дешевше. Тому в теплицях на Україні мої знайомі вирощують ... квіти, в основному
троянди. По-перше, досить великий попит на них. А по-друге, це більш рентабельно.


Повідомлення відредагував Al1974 - П'ятниця, 23.04.2021, 09:49:33
 
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Ремонт, домашнее хозяйство » Будівництво теплиці своїми руками - потрібні поради
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: