[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Arsenal22, TALIK  
Форум » Жизнь района » Общие вопросы районного масштаба » Посоветуйте интересные курсы!
Посоветуйте интересные курсы!
dimasalovДата: Понеділок, 03.01.2022, 18:44:01 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Посоветуйте какие-нибудь интересные курсы по программированию для меня, просто решил освоить новую профессию  на старости лет smile .
 
vityasimonДата: Понеділок, 03.01.2022, 19:00:56 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 27
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Интересно почему это тебя на старости лет понесло изучать программирование smile  Вообще скажу, что сфера денежная, но изучать нужно много.
 
kvaesДата: Понеділок, 03.01.2022, 21:32:21 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Курсы по программированию глянь тут https://kursoman.ru/tag/programmirovanie/, надеюсь что-то подберешь. Начинающему я бы посоветовал пойти на тестировщика, мне кажется вы точно сможете осилить.
 
alinagershikДата: Неділя, 26.06.2022, 19:46:21 | Повідомлення # 4
Майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 83
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Програмування - це добрий напрямок у будь-якому віці. Зрозуміло, що є складніші мови, є легше. Раджу подивитися курси iт в Logos IT Academy. Тут багато різних варіантів. Я зараз вивчаю яваскрипт. Він найпростіший і в наш час дозволяє влаштуватися на високооплачувану роботу.
 
DiamovaAnnaДата: Неділя, 29.01.2023, 11:40:48 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 162
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Наприклад курси з напрямків нігтьової естетики, нарощування вій та моделювання брів можна знайти на academy.kodi-professional.ua .За цінами важко сказати, потрібно самим дивитися, також потрібно і відгуки почитати.
 
vladislavakovlev21Дата: Середа, 15.03.2023, 17:05:01 | Повідомлення # 6
Майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 96
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Всем привет, в этой онлайн школе https://lemon.school/graphic-design можете пройти курсы графического дизайна. Сам курс стоит не дорого и после окончания обучения вам помогут в дальнейшем трудоустройстве.
 
milanafastodfДата: Четвер, 28.03.2024, 16:53:28 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 41
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Мене також дуже приваблює програмування. Хлопець постійно каже йти вчитися.
 
alanasoboleva086Дата: П'ятниця, 29.03.2024, 14:20:04 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 30
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
І дуже добре він радить. Я сама записалась на курси https://foxminded.ua/quality-assurance-1/ , вивчаю QA Automation. Це дуже цікава професія, мені потрібно отримати ці знання, щоб мати хорошу роботу. Обирайте свій курс в школі Foxminded, тут дають відмінні знання, а навчання проходить онлайн. Дуже гарно подають матеріал та допомагають отримати практичні навички.
 
Форум » Жизнь района » Общие вопросы районного масштаба » Посоветуйте интересные курсы!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: