[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Vlados  
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Бизнес » Підкажіть, де можна купити біткоїни вигідно?
Підкажіть, де можна купити біткоїни вигідно?
griggorashicДата: Субота, 01.07.2023, 00:31:51 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Друзі, я так дивлюся, що курс біткоїну як зростав, так і зростає. І ось хочу трішечки в нього вкластися і потім продати, як курс ще зросте. А де можна його вигідніше купити через Приват24?
 
IgorzДата: Субота, 01.07.2023, 00:42:33 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Щось я не впевнений, що він постійно зростатиме. Криптовалюта – це справа тонка. Вона нічим не підкріплена. Сьогодні може рости, а завтра різко звалитися. Так що я не став би ризикувати і лізти в цю справу.
 
GelasДата: Субота, 01.07.2023, 00:52:11 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 170
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Так про ті ж біткоїни говорять уже з десяток років, що він ось ось звалиться. Але він лише зміцнюється та росте. Тож можна з ним працювати. Та й хто не ризикує, той не п'є шампанське. Я, наприклад, дуже непогано підняв грошей, купуючи і продаючи біткоїни. І продовжуватиму це робити. За вигідним курсом купити біткоїн з приват24 можна тут https://pocketbank.net/ . Як і іншу криптовалюту. Але я довіряю тільки біткоїнам і в інші лізти не хочу.
 
MilogeorgeДата: Субота, 01.07.2023, 01:01:00 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Я якось ніколи не змінюю будь-якої електронної валюти в одному тільки обміннику. Я шукаю через той же бестчендж, де вигідніший на даний момент курс, у тому обміннику і міняю. Не хочу зайві, навіть копійки, віддавати.
 
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Бизнес » Підкажіть, де можна купити біткоїни вигідно?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: