[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Vlados  
чохол за індивідуальним дизайном
TonyaДата: Неділя, 25.02.2024, 15:03:25 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 127
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: :-(
Моєму синові зараз дванадцять і він категорично відмовлявся від свого старого телефону, зараз він має iPhone 11. Шукаючи вихід з цієї ситуації, я знайшла відмінний варіант. Протягом декількох років я купую аксесуари для телефону в магазині VChehle. Останнім часом я заходила на їхній сайт і помітила нову послугу "Свій дизайн" (https://vchehle.ua/printcovers). Я вирішила запропонувати синові створити свій власний індивідуальний чохол. Сайт простий і зрозумілий для дитини. У результаті ми замовили два чохли, і тепер мій син дуже обережно ставиться до свого телефону. Він з радістю показує свій стильний телефон своїм друзям у школі.
 
IrenaДата: Субота, 29.06.2024, 23:25:56 | Повідомлення # 2
Подполковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 133
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Це чудово, що ви знайшли такий креативний спосіб залучити сина до догляду за своїм телефоном! Ідея створення власного дизайну чохла звучить дуже цікаво. Це не тільки зробило телефон унікальним, а й допомогло розвинути його власний стиль. Мабуть, син відчуває себе особливим, демонструючи такий стильний аксесуар своїм друзям. Це прекрасний приклад того, як аксесуари можуть стати не лише корисними, а й важливою частиною індивідуального виразу особистості.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: