[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Vlados  
Форум » События в области » Спорт, активный отдых, здоровый образ жизни » Дайте пораду щодо ставок
Дайте пораду щодо ставок
griggorashicДата: Вівторок, 06.02.2024, 05:29:55 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Всім фізкультпривіт! Чи є люди, які роблять ставки на хокей? Незабаром розпочнеться вже плей-офф у НХЛ і там буде найцікавіше. Не буде непередбачуваного регулярного сезону, а почнеться те, де команди і показують свій клас. А просвітите, на які команди краще ставити, на які події, в якій конторі кращий хокей представлений?
 
IgorzДата: Вівторок, 06.02.2024, 05:49:05 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Так, по суті, нічого і не змінюється порівняно з регулярним сезоном, окрім того, що слабкі команди відсіваються. Та й команди показують менше шоу, а грають на результат. Тому за періодами тотал більше краще не брати. Краще на переможця ставити у кожному матчі. Я так роблю принаймні.
 
GelasДата: Вівторок, 06.02.2024, 06:03:57 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 170
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Ігри, звичайно, будуть обережнішими, але все одно результативними. Це великою мірою від стилю команди залежить. І треба дивитися не лише на те, як команди за регулярним сезоном йшли, а й на травми, дискваліфікації, форму лідерів на цей час і таке інше. Від цього результат також залежить. А взагалі краще почитайте про ставки букмекерів на хокей тут https://sport-booking.com.ua/stavki-na-hokej/. Там у всіх деталях написано, як краще ставити де. Думаю, що більш-менш розбиратиметеся в тонкощах цих ставок.
 
MilogeorgeДата: Вівторок, 06.02.2024, 06:17:56 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Скільки я не пробував там розбиратися в цих ставках на хокей, а все одно нічого не виходить. Лідер може вдома відлетіти від аутсайдера. Команда, що забиває по 6-7 шайб, пару матчів грає з 0 забитих шайб. Взагалі, все непередбачувано.
 
Форум » События в области » Спорт, активный отдых, здоровый образ жизни » Дайте пораду щодо ставок
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: