[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Vlados  
Форум » События в области » Спорт, активный отдых, здоровый образ жизни » Яку букмекерську контору вибрати?
Яку букмекерську контору вибрати?
griggorashicДата: Субота, 06.05.2023, 20:41:11 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Я трохи знаюся на спорті, особливо у футболі. Друзі прям уражаються часом, коли я ляпну, що переможе та чи інша команда, та ще й з таким рахунком. І потім так і стається. І мені кажуть, що мені треба грати на ставках. От думаю, а чим чорт не жартує. Підкажіть, у якій конторі краще зареєструватись?
 
MilogeorgeДата: Субота, 06.05.2023, 20:52:40 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
У мене взагалі такої інтуїції нема. Як не поставлю на якусь Барселону у матчі з Альмерією, так Барса програє чи зіграє внічию. Начебто все очевидно, хто переможе, але не так просто.
 
GelasДата: Субота, 06.05.2023, 21:00:50 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 170
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Не хочеться робити нікому рекламу, але кожна контора гарна за своїм. У когось лінія для ставок ширша, у когось коефіцієнти кращі і т.д. Я з власного досвіду скажу, що краще зареєструватися на кількох і дивитися вже за обставинами, де краще ставити. Ну і не ставити у конторах, які у нас не легалізовані, є ризик втратити гроші. Найкраще подивіться букмекерські контори, які офіційно працюють в Україні тут https://sport-booking.com.ua/bukmekerskie-kontory-ukrainy/ . І ставте де легально це робити.
 
IgorzДата: Субота, 06.05.2023, 21:25:44 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Мені у ставках подобається грати на експресах. Якщо ставити на очевидного лідера, то там потім виграш нікчемний. А якщо зарядити навіть 10 гривень на експрес із 10 матчів, то часом непогано можна підняти грошенят.
 
esthercrowdersДата: Понеділок, 29.05.2023, 17:28:29 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
В свій час я грав в багатьох букмекерських конторах, але я зупинився на PinUp
 
Форум » События в области » Спорт, активный отдых, здоровый образ жизни » Яку букмекерську контору вибрати?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: