[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: yanadivane  
Форум » События в мире » Разное » Expresstorg - дистриб'ютор розливних напоїв
Expresstorg - дистриб'ютор розливних напоїв
DOMДата: Субота, 24.06.2023, 10:25:18 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 64
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
У місті Дніпро компанія Експресторг https://www.expresstorg.com.ua/ua/ займає провідну позицію серед дистриб'юторів розливних напоїв. Їх спеціалізація полягає у продажу та доставці свіжого пива, вина та квасу безпосередньо від виробників до різних точок продажу, таких як магазини, бари, ресторани, паби та клуби. Компанія пропонує широкий асортимент розливного пива різних сортів та марок від перевірених виробників.

Одним із ключових факторів успіху Експресторга є їх спеціалізація на кеговому пиві. Вони постачають своїм клієнтам різноманітне розливне пиво від надійних виробників. Безпосереднє співробітництво з виробниками гарантує якість та свіжість кожного кега пива, що додає додаткової цінності для клієнтів.

Один з головних аспектів співпраці з Експресторгом - це їх надійна та оперативна доставка. Компанія розуміє важливість швидкості та якості доставки для магазинів, барів, ресторанів, пабів та клубів. Експресторг забезпечує своїх клієнтів надійними та швидкими послугами доставки, забезпечуючи, що напої будуть доставлені в найкращому стані.

Компанія Експресторг відзначається індивідуальним підходом до кожного клієнта. Вони співпрацюють з різними типами підприємств, незалежно від їх розміру, починаючи від невеликих магазинів до відомих ресторанів та клубів. Експресторг розуміє унікальні потреби кожного клієнта і надає індивідуальну підтримку та консультацію. Їхні експерти з великим досвідом в галузі розливних напоїв допоможуть вам з вибором найкращих продуктів, враховуючи ваші вподобання та потреби.

Експресторг пишається своєю репутацією надійного партнера та постійно працює над її підтриманням. Компанія прагне встановлювати довгострокові партнерські відносини, засновані на довірі та спільному успіху.
 
Форум » События в мире » Разное » Expresstorg - дистриб'ютор розливних напоїв
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: