[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: yanadivane  
Форум » События в мире » Разное » Термальна вода
Термальна вода
HzBoyДата: Субота, 28.05.2022, 17:55:14 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 52
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Усім доброго дня. Скажіть, що таке термальна вода? Для чого вона використовується? Чи справді вона така гарна та ефективна, як про неї говорять. 
Дочка хоче собі термальну воду. Вона підліток. Чи варто її купувати?
 
fornodguestДата: Субота, 28.05.2022, 18:07:03 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 74
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Термальна вода має більш широкий склад, ніж звичайна. Вона набагато краще зволожує шкіру обличчя. А ще її використовують для того, щоб закріпити макіяж на обличчі.
Можете самі почитати, з чого вона складається.
 
misterbicipsДата: Субота, 28.05.2022, 18:11:19 | Повідомлення # 3
Подполковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 116
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
У моєї  дружини теж є термальна вода. Я у неї питав, чим звичайна вода відрізняється від термальної. Відповіді я так й не отримав. Але в інтернеті є багато інформації про цю термальну воду.
 
thahan138Дата: Субота, 28.05.2022, 18:26:06 | Повідомлення # 4
Подполковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 133
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Quote HzBoy ()
Усім доброго дня. Скажіть, що таке термальна вода? Для чого вона використовується? Чи справді вона така гарна та ефективна, як про неї говорять. Дочка хоче собі термальну воду. Вона підліток. Чи варто її купувати?
Термальна вода містить багато мінералів, які допомагають ефективно живити та зволожувати шкіру обличчя. В косметології термальна вода дуже широко використовується - з допомогою термальної води знімають макіяж, зволожують шкіру після макіяжу та зранку перед тим, як нанести косметику, закріплюють косметику на обличчі. Також вона використовується при багатьох шкірних захворюваннях. 
Можете подивитися ось тут термальну воду https://apteka-ds.com.ua/catalog....na-voda Вибір дуже великий.
Дуже гарна вода, наприклад, Uriage Факон 50 мл коштує 106 гривень. Це французька термальна вода.

 
Форум » События в мире » Разное » Термальна вода
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: