[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Vlados  
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Медицина и здоровье » Платформа для створення онлайн курсів
Платформа для створення онлайн курсів
londonjake78Дата: Четвер, 11.04.2024, 00:28:38 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Які кращі практики та рекомендації щодо використання платформ для створення онлайн курсів? Будемо вдячні за поради щодо ефективних інструментів та платформ, які ви використовуєте або знаєте.
 
petermarch999Дата: Вівторок, 16.04.2024, 00:55:49 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Однією з найкращих платформ для створення онлайн курсів, на мою думку, є Moodle. Вона має велику спільноту користувачів та безліч корисних ресурсів, які допомагають у вивченні її функцій. Moodle дозволяє легко створювати різноманітний контент, використовувати різні методи оцінювання та отримувати зворотний зв'язок від студентів. Однак, я також чув дуже хороші відгуки про платформу Kwiga, яка пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та багато корисних функцій для створення курсів. Обов'язково розгляну її для майбутніх проектів.
 
eugencernigovet00Дата: Вівторок, 16.04.2024, 02:45:09 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
У мене дуже позитивний досвід з використання платформи Teachable. Вона дуже проста у використанні та має велику кількість інтегрованих інструментів для створення курсів, від побудови структури до створення відеоуроків та тестів. Також Teachable надає можливість продавати курси безпосередньо через платформу, що робить її дуже зручною для тих, хто хоче заробляти на своїх навчальних матеріалах. Однак, після прочитання про Kwiga, я збираюся дати їй шанс і перевірити, як вона працює.
 
claydeborabvДата: Вівторок, 16.04.2024, 04:41:35 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
dobrepole is ok
 
TamaraДата: Вівторок, 23.04.2024, 18:41:08 | Повідомлення # 5
Майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 89
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
дякую за поради
 
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Медицина и здоровье » Платформа для створення онлайн курсів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: