[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Vlados  
Bis Education: Курси англійської мови для дітей та підлітків
DOMДата: Субота, 01.07.2023, 13:12:04 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 80
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
BIS EDUCATION - освітній центр, спеціалізуються на курсах англійської мови для дітей та підлітків. Наш центр надає підготовку до іспитів Cambridge English, які є визнаними та широко використовуваними у багатьох країнах.

На сайті Bis Education https://www.bis-school.com.ua/ ви знайдете докладну інформацію про курси, розклад занять та ціни на послуги. Ми пропонуємо різні рівні підготовки, відповідно до вимог іспитів Cambridge English, які включають Starters, Movers, Flyers, KET, PET, FCE, CAE та CPE.

Наші досвідчені викладачі допоможуть учням розвинути навички аудіювання, читання, письма та говоріння англійською мовою. Ми ставимо акцент на комунікативному підході, де учні отримують можливість практикувати англійську мову в реальних ситуаціях.

Крім підготовки до іспитів Cambridge English, Bis Education також пропонує підготовку до міжнародних іспитів, таких як IELTS, TOEFL, FCE та інші. Ці іспити є широко визнаними та потрібними для вступу до університетів, отримання роботи або міжнародної мобільності.

Наш освітній центр надає індивідуальний підхід до кожного учня, допомагаючи їм зрости та розвинутися як англомовні співрозмовники. Ми створюємо комфортну та стимулюючу навчальну атмосферу, щоб учні відчували себе впевнено і мотивовано.

Зверніться до Bis Education, щоб отримати якісну підготовку до іспитів Cambridge English та міжнародних іспитів.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: