[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Arsenal22, TALIK  
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Компьютерный мир » Украинские хостинг-провайдеры (Украинские хостинг-провайдеры)
Украинские хостинг-провайдеры
antinaДата: П'ятниця, 12.02.2021, 15:46:59 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 50
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: :-(
Все кто решают создавать свои сайты то сталкиваются с проблемой хостинга. Описывать, какие там бывают сбои и глюки я не буду, особенно на бесплатных хостингах. Но могу посоветовать посмотреть топовые Украинские хостинг-провайдеры https://www.tophosting.in.ua/hosting-v-ukraine с которыми можно начинать работать и не будете отвлекаться в решение проблем с хостингом. Выбирайте лучших, что бы все было у вас хорошо. Отличного дня и отличного вам хостинга для вашего замечательного сайта.
 
alex_cashДата: Середа, 15.06.2022, 19:04:00 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 58
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Я пользуюсь услугами BlueVPS https://bluevps.com.ua/ и у меня никогда не было проблем с хостингом. Все работает отлично и техническая поддержка всегда на связи. Так что могу смело рекомендовать этого провайдера всем, кто ищет качественный и надежный хостинг.
 
snowmark721Дата: Четвер, 23.11.2023, 14:58:51 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Звісно, ось кілька українських хостинг-провайдерів, які відомі своєю роботою:
  • Хостинг Україна:
    • Сайт: hosting.ua
    • Надає високоякісний веб-хостинг, домени, VPS та інші послуги. Має досить широкий спектр тарифів для різних потреб користувачів.


  • mirohost:
    • Сайт: mirohost.net
    • Це один із найбільших українських хостинг-провайдерів. Пропонує хостинг, VPS, а також домени та інші супутні послуги.


  • Хостінг-Центр:
    • Сайт: hc.ua
    • Має широкий спектр хостинг-послуг для бізнесу та особистого використання. Пропонує віртуальні та фізичні сервери, хостинг для CMS, SSL-сертифікати тощо.


  • Хостинг.UA:
    • Сайт: hosting.ua
    • Надає послуги хостингу, реєстрації доменів та VPS. Має багато позитивних відгуків щодо якості обслуговування.


  • Доменка:
    • Сайт: domenka.ua
    • Спеціалізується на реєстрації доменів, але також пропонує хостинг та інші послуги.


  • ZOMRO.COM:
    • Сайт: zomro.com
    • Хостинг-провайдер, що надає послуги для розміщення сайтів, а також можливості реєстрації доменів.


  • imena.ua:
    • Сайт: imena.ua
    • Відомий реєстратор доменів, а також надає хостинг та інші послуги.


    Перед вибором хостинг-провайдера обов'язково порівняйте тарифи, обсяги, підтримку, а також зверніть увагу на відгуки користувачів. Це допоможе вам знайти оптимальний варіант для своїх потреб.
  •  
    Форум » Хобби, увлечение, отдых » Компьютерный мир » Украинские хостинг-провайдеры (Украинские хостинг-провайдеры)
    • Сторінка 1 з 1
    • 1
    Пошук: