[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: katerina33333  
Сериалы, которые должен посмотреть каждый
kvaesДата: Вівторок, 08.02.2022, 07:33:53 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 32
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Предлагаю в этой теме составить список действительно интересных и полезных сериалов, которые стоит посмотреть каждому!
 
vityasimonДата: Вівторок, 08.02.2022, 08:59:43 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 47
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Не, я сериалы не люблю. Мне больше кино нравится. Так что уж давайте как-нибудь сами со своим списком)
 
satrinaДата: Вівторок, 08.02.2022, 13:16:21 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 30
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Хотелось бы добавить в данную тему вот эту https://likefilmdb.ru/list/serialy-pro-vojnu/ подборку военных сериалов. Мне кажется будет интересно многим, кто увлекается военной тематикой, да и не только. Несколько сериалов из перечисленных там я уже смотрел.
 
EgrinДата: Понеділок, 20.11.2023, 13:18:38 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
острые козырьки очень крутой, советую!
 
TonyaДата: Субота, 28.09.2024, 13:31:36 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 200
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: :-(
Отличная идея! Давайте делиться любимыми сериалами, ведь хороший список может сэкономить уйму времени в поисках чего-то действительно стоящего. Вот мои рекомендации:
  • "Острые козырьки" (Peaky Blinders) — атмосферный криминальный драматический сериал о Бирмингеме начала 20 века. Классная игра актеров и сюжет затягивает с первых серий.
  • "Чёрное зеркало" (Black Mirror) — антология, каждая серия которой затрагивает вопросы технологий и общества. Очень заставляет задуматься.
  • "Во все тяжкие" (Breaking Bad) — культовый сериал о химике, который становится наркобароном. Мощная драма и невероятное развитие персонажей.
  • "Корона" (The Crown) — потрясающе снятый сериал о жизни британской королевской семьи. Особенно интересен для тех, кто любит исторические сюжеты.
  • "Друзья" (Friends) — для тех, кто хочет легкости и юмора, классика, которая поднимет настроение в любой момент.
    Делитесь своими любимыми сериалами, хочется найти что-то новое для просмотра!
  •  
    Margo11Дата: Понеділок, 30.09.2024, 23:28:01 | Повідомлення # 6
    Полковник
    Група: Проверенные
    Повідомлень: 158
    Нагороди: 0
    Репутація: 0
    Статус: :-(
    Отличная идея! Всегда полезно иметь список сериалов, которые стоит посмотреть. Вот несколько моих рекомендаций:

    1. **"Чорне Дзеркало" (Black Mirror)** — це серіал, який змусить задуматися про майбутнє технологій і їх вплив на людство. Кожен епізод — окрема історія з несподіваними поворотами, часто з досить похмурим підґрунтям, але надзвичайно цікавий.

    2. **"Гра Престолів" (Game of Thrones)** — хоча це вже класика, якщо ще не дивився, варто. Епічний сюжет, боротьба за трон, інтриги і несподівані смерті — тут є все.

    3. **"Дуже дивні справи" (Stranger Things)** — ідеальний варіант для тих, хто любить трохи містики, пригод і 80-ті. Це серіал про пригоди групи друзів, які стикаються з дивними подіями в своєму місті.

    4. **"Гострі Козирки" (Peaky Blinders)** — драма про життя кримінальної банди у Бірмінгемі в післявоєнні роки. Дуже стильний серіал з чудовими акторськими роботами і неймовірною атмосферою.

    5. **"Пуститися берега" (Breaking Bad)** — історія вчителя хімії, який вирішує зайнятися виробництвом наркотиків. Дуже захопливий і багатогранний серіал, який не залишить байдужим.

    6. **"Корона" (The Crown)** — історія британської королівської родини. Дуже атмосферно, цікаво, а ще дає можливість більше зрозуміти історію і події, що відбувалися навколо монархії.

    7. **"Доктор Хаус" (House, M.D.)** — якщо любиш медичні драми з саркастичним гумором, це саме те, що потрібно. Доктор Хаус — справжній геній у медицині, і серіал дуже цікавий з точки зору незвичайних медичних випадків і психології.

    8. **"Справжній детектив" (True Detective)** — особливо рекомендую перший сезон. Це сильна детективна історія з глибокими персонажами і неймовірною атмосферою.

    9. **"Останнє королівство" (The Last Kingdom)** — історія Англії в часи вікінгів, багато битв і цікава історія головного героя, який намагається знайти своє місце в цьому жорстокому світі.

    10. **"Паперовий будинок" (La Casa de Papel)** — якщо любиш гостросюжетні трилери, то цей серіал точно сподобається. Історія грандіозного пограбування з безліччю несподіваних поворотів.

    Це лише деякі з моїх улюблених, і впевнений, що багато хто знайде тут щось для себе. Буду радий, якщо хтось доповнить список своїми рекомендаціями!
     
    • Сторінка 1 з 1
    • 1
    Пошук: