[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Мазепа  
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Флудилко) » Очищення повітря в квартирі
Очищення повітря в квартирі
ludposkaДата: Вівторок, 07.11.2023, 14:24:14 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 67
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
У мене квартира на першому поверсі і неподалік дорога. Вікна майже весь час мушу тримати закритими, бо пилюка. Взимку трішки краще, як є сніг. Тоді можна хоч провітрити квартиру. Хочу запитати, а кондиціонер може очищувати повітря чи може яка інша техніка для цього є? Бо реально влітку скрізь пил в повітрі літає.
 
klmihasДата: Вівторок, 07.11.2023, 14:39:44 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 38
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Ставте хороші металопластикові вікна, щоб не пролазив пил скрізь них. І не відкривайте влітку. А прохолоду від кондиціонера можна отримати. Дорогі моделі і фільтрувати можуть повітря.
 
karinokДата: Вівторок, 07.11.2023, 14:44:59 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 47
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
У мене була така квартира. Набридло мити постійно вікна, тримати їх постійно зачиненими, витирати пил щодня. Купили  нову квартиру в іншому місці подалі від доріг і в зеленій зоні.
 
nemruzaДата: Вівторок, 07.11.2023, 14:56:17 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 72
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Можна поставити кондиціонер з функцією очищення повітря. Або купити спеціальний очищувач повітря для будинку https://kkplus.shop/klimaticheskaya_tehnika/ochistitel_vozduha/ Це хороший варіант для вас, бо квартиру продавати не завжди виходить, а жити і дихати якісним повітрям потрібно.  Ви можете купити собі невеликий для очищення повітря в одній кімнаті-саме в тій, вікна якої виходять на дорогу.
 
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Флудилко) » Очищення повітря в квартирі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: