[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Мазепа  
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Флудилко) » Домашне завдання
Домашне завдання
viktorikatimДата: Четвер, 05.11.2020, 18:30:59 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 32
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Добридень. Потрібна невелика консультація. Чиї дітки користуються готовими домашніми завданнями? В електронному вигляді або книжки купуєте? Які джерела надійніше? Почалися проблеми у дочки з природознавством, 5 клас. Поганих оцінок не хочеться, тому вирішила не буде нічого страшного, якщо зрідка перевіряти і підглядати в підказки. Як вважаєте?
 
svyatosllavaДата: Четвер, 05.11.2020, 18:36:33 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 18
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
У нас есть пара книжек, но пользуемся ими в крайних случаях. Стоит дать слабину и все домашние задания будут делаться по решебнику, а это никуда не годится. Проверяю сама по этим подсказкам, если не уверена в правильности решения.
 
timofeevasofasonechkaДата: Четвер, 05.11.2020, 18:43:58 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 32
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Ну сліпо вірити мені здається не можна ніяким джерелам. Варто кілька разів перевірити, порівняти всі варіанти і зробити висновок. Я поки далека від уроків і домашніх завдань, доньці всього три з половиною роки, тому дивуюся, невже в 5 класі такі складні завдання задають? До того ж з природознавства? У мій час мені здається це був один з найлегших уроків.
 
miroshnickveraДата: Четвер, 05.11.2020, 18:54:58 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
З кожним роком програма в школах ускладнюється все більше і більше. Не кожен дорослий зможе зробити завдання, які задають діткам. Я себе чесно кажучи іноді чайником відчуваю, хоча вважала завжди цілком розумною людиною і вчилася добре. Тому не бачу нічого поганого, щоб мати підстраховку так сказати) Але головне не захоплюватися і не привчати користуватись підказками дітей постійно. Автор, можете скористатися тут гдз з природознавства за 5 клас https://onegdz.com/5-klas....rk.html , автор Бойко.
 
ignatserdyukovДата: Субота, 07.11.2020, 17:08:37 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Как хорошо что нам до школы еще далековато. Как представлю все эти уроки...ужас. Бедные дети.
 
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Флудилко) » Домашне завдання
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: