[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Мазепа  
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Флудилко) » Де можна купувати семена кукурудзи?
Де можна купувати семена кукурудзи?
shriff_shriffДата: П'ятниця, 25.09.2020, 10:22:44 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Ніяк не можу знайти компанію, де можна купувати семена кукурудзи оптом за адекватною ціною. Де б я не вивчав пропозиції, ціни ну просто захмарні. Хто скаже, як мені вирішити свою проблему?

Повідомлення відредагував shriff_shriff - П'ятниця, 25.09.2020, 10:39:31
 
HoupДата: П'ятниця, 25.09.2020, 10:28:54 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 28
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Я не зовсім розумію вас, що означає ціни захмарні на насіння кукурудзи, що ви бачили десь що вона стоїть 10000 гривень за мішок - однозначно ні. Тому якщо ціна не перевищує 5500 гривень за мішок, це нормально.
 
potopДата: П'ятниця, 25.09.2020, 10:38:30 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 28
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Є компанії, в яких можна купити насіння кукурудзи оптом по 1000 гривень за мішок, на мій погляд, це цілком адекватна ціна. Можете самі переконатися в тому, що такі ціни існують, наприклад, тут https://gagro.com.ua/posivnuy-material/kukurudza. І мені чомусь здається, що ви навряд чи знайдете ціну нижче.
 
dekster_zumДата: П'ятниця, 25.09.2020, 10:47:02 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 24
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Я вважаю, що головне якість насіння кукурудзи, а не її низька ціна в питанні оптових закупівель. Так що вам варто пошукати такі виробництва насіння, які відповідають за якість своєї продукції.
 
workmailtaxi2Дата: Четвер, 10.11.2022, 14:24:45 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Рекомендую сорт Кукурузы Мёд и Сливки. Ранний сорт с хрустящими сладкими зернами, плотно упакованными в 20-ти сантиметровые початки, туго завёрнутые зелеными обертками. Содержит два типа ядер, отобранных для создания сорта с повышенным содержанием сахара и нежной кремовой текстурой (50 %), суперсладкого (50%). Початки цилиндрические, массой 250-270 г, хорошо сохраняются на крепких растениях высотой около 7 футов (210 см). Сорт создан путем разделения гибрида на исходные формы. При посеве семян желательно располагать много рядов (не менее 4-х) в форме квадрата, чередуя желтые и белые семена, что улучшит перекрестное опыление при цветении кукурузы. Тогда выращенные растения дадут равномерно окрашенные початки. Если оставить часть из них до полного созревания зерен, Вы получите отличные собственные гибридные семена для посева в следующем сезоне. Нашел на сайте: https://alisun.shop/katalog-semyan/kukuruza/
 
vladislavakovlev21Дата: Вівторок, 14.03.2023, 11:14:34 | Повідомлення # 6
Майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 96
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Если у вас большой огород, то я могу вам посоветовать обратиться в интернет-магазин Клиома Сервис у них вы можете стаканчики для рассады купить опт от производителя  Хочу отметить, что у них и цена доступная и доставка быстрая. Я к ним часто обращаюсь, потому как у них много полезных товаров для сада и огорода.
 
homelander122334Дата: Субота, 18.03.2023, 20:35:46 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
На ринок виходьте, там можна знайти все!
 
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Флудилко) » Де можна купувати семена кукурудзи?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: