[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Vlados  
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Бизнес » Як зареєструвати підприємця?
Як зареєструвати підприємця?
karinokДата: Вівторок, 17.10.2023, 21:27:00 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 47
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Хочу бізнес почати-торгівля різними товарами. Але потрібно зареєструватись як підприємець. Підкажіть чи можна це швидко зробити і з чого починати?
 
VetalinkaДата: Вівторок, 17.10.2023, 21:36:19 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 26
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Не дуже влучний час для початку бізнесу. Але пробуйте. Ви зверніться у відділення податкової служби-вони вам підкажуть куди йти і з чого  варто починати . Здається  зараз  ЦНАП цим займається.
 
ludposkaДата: Вівторок, 17.10.2023, 21:41:41 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Проверенные
Повідомлень: 67
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
В кожному місті є спеціальна реєстраційна служба.  Туди можна звертатись. А ще, нібито, можна це зробити через Дію. Поцікавтесь- якщо вона у вас встановлена, то там повинна бути інфа.
 
klmihasДата: Вівторок, 17.10.2023, 21:47:06 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Проверенные
Повідомлень: 38
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Є кілька варіантів як зареєструвати підприємця в Україні  https://notarius-ua.top/yak-zareyestruvaty-fop-v-ukrayini/ Ви можете вибрати той, який для вас буде найзручнішим.  Можна зробити також оформлення ФОП і через нотаріуса. Це коли ви не знаєте як це зробити самостійно або переживаєте, що щось зробите не так.

Повідомлення відредагував klmihas - Вівторок, 17.10.2023, 21:52:18
 
eldekod1234Дата: Вівторок, 16.01.2024, 17:40:45 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Всіх вітаю, друзі. karinok, це чудова ідея. На мою думку, відкрити бізнес - найкраще рішення в цей час крутих можливостей. Згодні зі мною? До речі, найактуальнішу мегакорисну інформацію я читаю тут https://leadpanda.media/ua/blog-cat/targeting/ В мене склалася думка, що дана компанія всіма силами підтримує та сприяє формуванню майбутнього. Мене просто вражає те, що вони допомагають всім бажаючим знайомитися з такою новою сферою, як арбітраж трафіку. Я, до речі, тепер знаю, що таке таргетинг. А ви?
 
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Бизнес » Як зареєструвати підприємця?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: