[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Vlados  
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Бизнес » Торгове обладнання для продуктових магазинів
Торгове обладнання для продуктових магазинів
luthermeltinsДата: Вівторок, 16.06.2020, 17:10:38 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Коли я розпочинав свій маленький бізнес, зосереджений на продажі продуктів здорового харчування, я використовув найдешевше торгове обладнання. Але вже пройшло багато часу і хоча клієнти звикли до такого автентичного стилю моєї крамниці, я гадаю, що можна його оновити. Підскажіть, будь ласка, гарний сервіс, що займається такими послугами.
 
NovakMaxДата: Вівторок, 16.06.2020, 18:07:57 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
У відповідь на запитання, щодо облаштування торгівельного магазину. Хочу порадити використовувати тільки якісне обладнання, коли мова іде про продукти здорового харчування. Нещодавно віднайшов для себе нову кантору, яка особливо спеціалізується  за питанням де знайти якісне торгове обладнання для продуктових магазинів, а головне за приємливою ціною. Ви зможете не тільки оновити але і доповнити стиль свого магазину. Та головне,  в  майбутньому, ці рішення зможуть принести вам більше нових клієнтів та стати запорукою вдалого бізнесу. Як цього показала моя практика у веденні діяльності продуктового магазину.
 
Форум » Хобби, увлечение, отдых » Бизнес » Торгове обладнання для продуктових магазинів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: